O mnie

Witam serdecznie,

nazywam się Miłosz Niedzielski i od ponad 10 lat pomagam zarówno małym, jak i dużym firmom w pozyskiwaniu klientów oraz promowaniu ich działalności przy użyciu narzędzi, jakie oferuje współczesny Internet.

Wdrażam także rozwiązania usprawniające komunikację, obieg dokumentów oraz przydział zadań wśród pracowników, dzięki czemu osiągają oni znacznie większą wydajność w realizowaniu powierzonych funkcji.

Współpracuję zarówno z dużymi i znanymi markami, jak i małymi, lokalnymi przedsiębiorstwami; zarówno z tymi, które już są obecne w Internecie, jak i tymi, które dopiero zaczynają odkrywać zalety tego medium reklamowego.

W swojej pracy wykorzystuję głównie profesjonalnie przygotowane strony internetowe oraz szereg technik eMarketingowych – dzięki temu moi klienci w stosunkowo krótkim czasie od rozpoczęcia współpracy odczuwają znaczny wzrost zainteresowania swoją ofertą w postaci większej ilości zapytań oraz finalizowanych transakcji.

Jeśli chcesz, żeby Twoja firma zaczęła w końcu pozyskiwać klientów za pośrednictwem Internetu – skontaktuj się ze mną. W trakcie niezobowiązującej rozmowy przedstawię Ci korzyści, jakie osiągniesz dzięki współpracy ze mną oraz postaram się dobrać najskuteczniejsze rozwiązania.

Do usłyszenia,
Miłosz Niedzielski

  • Skontaktuj się ze mną

    Miłosz Niedzielski
    Digital Marketer & IT Project Manager

    e-mail: kontakt@niedzielski.org
    tel: +48 501 800 930